Díky tanečním kurzům můžete poznat krásu tance v kterémkoliv věku

Tanec je skvělý prostředek, jak shodit nabraná vánoční kila i jak hodit za hlavu všechny problémy. V tanci se skrývá relaxace, svádění i celkové uvolnění. Je to přirozený pohyb, který v sobě má mnohem více, než si myslíte.

Tanec má mnoho pozitivních účinků na naše tělo i mysl

Díky sedavým zaměstnáním i našemu celkovému životnímu stylu máme ve svém životě stále méně pohybu. Přitom kdybychom chtěli, tak je všude kolem nás. Stačí se jen rozhlédnout….taneční zábavy, diskotéky, plesy i rodinné oslavy. Tady všude můžete mít pohybu nad hlavu. Stačí se jen roztančit. A věřte, že tanec není jen zábava, možná sexuální předehra a sport, ale také přirozená léčba. Harmonizuje totiž naše tělo i duši, odstraňuje možné blokády a protahuje celé tělo. Tanec rovněž překonává komunikační bariéry a uvolňuje psychické překážky. Je dobrým „sportem“ při chronických potížích, harmonizuje svaly a podporuje sebevědomí. Pomáhá při depresích, neurózách i různých životních situacích. Člověk zkrátka při tomto pohybu u hudby často zapomene na všechny trápení.

Je tady s námi od pradávna

Tanec i pohyby s ním spojené provázejí lidstvo od nepaměťi. Jeho léčebná technika pramení z domorodých i šamanských tanců. Strhující jednoduché rytmy bubnů a opakující se pohyby už v minulosti připomínaly tlukot srdce. Hlavně proto je tanec tak uvolňující. Zvuk bicích se nám vkrádá jako živá voda přímo do srdečního tepu.

V tanečním kurzu se naučíte vše potřebné

Tanec si můžete užít samostatně nebo v páru a jeho výhodou je to, že se mu můžete věnovat v kterémkoliv věku a vlastně kdekoliv. Vlnit v rytmu tance se můžete v dětství, dospělosti i jako senioři. Nikdy totiž není pozdě objednat si taneční kurzy a začít! A na které studio se můžete obrátit? Zkuste třeba tanec v Olomouci ve 331 Dance Studiu.

house_dance-1

Tanec v Olomouci? Jedině v 331 Dance Studiu

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

331 Dance Studio Olomouc vzniklo v roce 2010 pod názvem Hip Hop Dance School a pod nynějším názvem vystupuje od roku 2011. Postupně docházelo k rozvoji studia a kromě Hip Hopu a House stylu vznikaly další taneční kurzy s různými styly. 331 Dance Studio si zakládá na zábavě a na tom, aby své příznivce naučil vždy něco nového. Proto zde každý rok v nabídce kurzů naleznete drobné změny a každý rok se také jejich portfolio rozšíří o nějaký nový taneční kurz.

Mnoho kvalifikovaných lektorů tance na jednom místě

V jejich studiu je mnoho kvalifikovaných lektorů, kteří vám vše vysvětlí a naučí vás to nejlepší ze sebe. Každý lektor má na daný taneční styl jiný pohled a jejich konfrontace je tak pro vás jako „studující“ velmi přínosná. Z každého lektora si tak můžete vzít to, co sami považujete za nejlepší a z jednotlivých kousků si sami poskládáte svou taneční osobnost. Budete tak jedineční a originální.

Vyzkoušejte některý z víkendových workshopů

Studio několikrát ročně organizuje víkendové taneční workshopy, které vedou oblíbení lektoři z celé České republiky, ale i ze zahraničí. Můžete si tak vyzkoušet mnoho tanečních stylů, vyzkoušet si co by vás nejvíce bavilo, uvolnit se a zkrátka se dobře o víkendu pobavit.

331_Ladies-Dance

Široký výběr tanečních stylů i kurzů

V jejich portfoliu naleznete taneční kurzy zaměřené na pouliční taneční styly, jako jsouHip Hop, House Dance, Dancehall, MTV dance, nechybí ale ani moderní tanec pro děti. Jde vlastně o moderní verzi baletu. V 331 Dance Studiu se naučí tancovat děti i dospělí. Věk nehraje žádnou roli. Speciálně pro slečny, dívky a ženy jsou zde vyučovány lekce tanečního kuru Ladies Dance. Kde si každá žena přijde na své i bez tanečního partnera. Vyzkoušíte si zde různé styly a to i současně velmi populární Twerk, ale i Waacking Vogue nebo holčičí verzi Hip Hopu či MTV Dance.

Vyberte si kurz přímo pro vás

Nejdůležitější je radost z pohybu, a ten můžete mít kdykoliv. Vyberte si z nabízených tanečních kurzů ten, který vám bude nejvíce vyhovovat, a uvidíte, že tance je jeden z nejvíce osvobozujících činností, které ve svém životě můžete dělat.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *