Díky tanečním kurzům můžete poznat krásu tance v kterémkoliv věku

Tanec je skvělý prostředek, jak shodit nabraná vánoční kila i jak hodit za hlavu všechny problémy. V tanci se skrývá relaxace, svádění i celkové uvolnění. Je to přirozený pohyb, který v sobě má mnohem více, než si myslíte.

Tanec má mnoho pozitivních účinků na naše tělo i mysl

Díky sedavým zaměstnáním i našemu celkovému životnímu stylu máme ve svém životě stále méně pohybu. Přitom kdybychom chtěli, tak je všude kolem nás. Stačí se jen rozhlédnout….taneční zábavy, diskotéky, plesy i rodinné oslavy. Tady všude můžete mít pohybu nad hlavu. Stačí se jen roztančit. A věřte, že tanec není jen zábava, možná sexuální předehra a sport, ale také přirozená léčba. Harmonizuje totiž naše tělo i duši, odstraňuje možné blokády a protahuje celé tělo. Tanec rovněž překonává komunikační bariéry a uvolňuje psychické překážky. Je dobrým „sportem“ při chronických potížích, harmonizuje svaly a podporuje sebevědomí. Pomáhá při depresích, neurózách i různých životních situacích. Člověk zkrátka při tomto pohybu u hudby často zapomene na všechny trápení.

Je tady s námi od pradávna

Tanec i pohyby s ním spojené provázejí lidstvo od nepaměťi. Jeho léčebná technika pramení z domorodých i šamanských tanců. Strhující jednoduché rytmy bubnů a opakující se pohyby už v minulosti připomínaly tlukot srdce. Hlavně proto je tanec tak uvolňující. Zvuk bicích se nám vkrádá jako živá voda přímo do srdečního tepu.

V tanečním kurzu se naučíte vše potřebné

Tanec si můžete užít samostatně nebo v páru a jeho výhodou je to, že se mu můžete věnovat v kterémkoliv věku a vlastně kdekoliv. Vlnit v rytmu tance se můžete v dětství, dospělosti i jako senioři. Nikdy totiž není pozdě objednat si taneční kurzy a začít! A na které studio se můžete obrátit? Zkuste třeba tanec v Olomouci ve 331 Dance Studiu.

house_dance-1

Tanec v Olomouci? Jedině v 331 Dance Studiu

331 Dance Studio Olomouc vzniklo v roce 2010 pod názvem Hip Hop Dance School a pod nynějším názvem vystupuje od roku 2011. Postupně docházelo k rozvoji studia a kromě Hip Hopu a House stylu vznikaly další taneční kurzy s různými styly. 331 Dance Studio si zakládá na zábavě a na tom, aby své příznivce naučil vždy něco nového. Proto zde každý rok v nabídce kurzů naleznete drobné změny a každý rok se také jejich portfolio rozšíří o nějaký nový taneční kurz.

Mnoho kvalifikovaných lektorů tance na jednom místě

V jejich studiu je mnoho kvalifikovaných lektorů, kteří vám vše vysvětlí a naučí vás to nejlepší ze sebe. Každý lektor má na daný taneční styl jiný pohled a jejich konfrontace je tak pro vás jako „studující“ velmi přínosná. Z každého lektora si tak můžete vzít to, co sami považujete za nejlepší a z jednotlivých kousků si sami poskládáte svou taneční osobnost. Budete tak jedineční a originální.

Vyzkoušejte některý z víkendových workshopů

Studio několikrát ročně organizuje víkendové taneční workshopy, které vedou oblíbení lektoři z celé České republiky, ale i ze zahraničí. Můžete si tak vyzkoušet mnoho tanečních stylů, vyzkoušet si co by vás nejvíce bavilo, uvolnit se a zkrátka se dobře o víkendu pobavit.

331_Ladies-Dance

Široký výběr tanečních stylů i kurzů

V jejich portfoliu naleznete taneční kurzy zaměřené na pouliční taneční styly, jako jsouHip Hop, House Dance, Dancehall, MTV dance, nechybí ale ani moderní tanec pro děti. Jde vlastně o moderní verzi baletu. V 331 Dance Studiu se naučí tancovat děti i dospělí. Věk nehraje žádnou roli. Speciálně pro slečny, dívky a ženy jsou zde vyučovány lekce tanečního kuru Ladies Dance. Kde si každá žena přijde na své i bez tanečního partnera. Vyzkoušíte si zde různé styly a to i současně velmi populární Twerk, ale i Waacking Vogue nebo holčičí verzi Hip Hopu či MTV Dance.

Vyberte si kurz přímo pro vás

Nejdůležitější je radost z pohybu, a ten můžete mít kdykoliv. Vyberte si z nabízených tanečních kurzů ten, který vám bude nejvíce vyhovovat, a uvidíte, že tance je jeden z nejvíce osvobozujících činností, které ve svém životě můžete dělat.