Díky poznávacím zájezdům se můžete vydat do Itálie i Francie

Čas dovolených sice skončil, avšak nikdy není pozdě vyrazit někam do zahraničí. Vždyť cestovat se dá v kteroukoliv roční dobu. A my si myslíme, že září je nejlepším obdobím na poznávací zájezd. Co třeba vyrazit do Říma, nebo do Paříže?

Proč zvolit poznávací zájezd?  

Možná si myslíte, že do takových měst se dá cestovat i na vlastní pěst. Samozřejmě máte pravdu, ale pokud chcete opravdu poznat to podstatné, pak se jeví tento typ zájezdu jako nejlepší možnost. Neovládáte místní jazyk ani angličtinu? Pak je „poznávačka“ skvělou volbou. Ovšem ani angličtina vám někdy nezaručí úspěch, protože v mnoha zemích místní obyvatele angličtinou nemluví, nebo třeba mluvit nechtějí, zvláště pak ve Francii. Poznávací zájezd je rovněž vhodný pro jedince, kteří postrádají orientační smysl a jsou schopni se ztratit téměř všude. Na poznávacím zájezdu je totiž přesně vytyčený program s neustálou pozorností průvodce, a proto se stačí jen nechat navigovat a užívat si atmosféru nových míst.

Díky cestovní kanceláři Redok Travel si můžete užít nejoblíbenější destinace Evropy – Itálii i Francii. Čeká na vás prohlídka měst, výborné kulinářské speciality i noční život.

Poznávací zájezd do Paříže

Tímto krásným městem protéká řeka Seina, která rozděluje evropský kolos na levý a pravý břeh. Rozhodně neminete katedrálu Notre-Dame, baziliku Sacré-coeur, muzeum Louvre, Vítězný oblouk, Eiffelovu věž, Invalidovnu nebo Pantéon. Všechny tyto skvosty stojí za to vidět, a proto si poznávací zájezd Paříž objednejte co nejdříve.

poznavaci_zajezd_pariz

Řím a Vatikán

Pokud vás láká prastará architektura v Itálii, pak určitě oceníte poznávací zájezd Řím, kde na vás čeká mnoho různorodých památek. Uvidíte Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, Fontanu di Trevi i památky ve Vatikánu – nejmenším státě světa a zároveň centrem římskokatolické církve. Okouzlí vás interiér i exteriér baziliky sv. Petra či Sixtínské kaple. Poznávací zájezd do Říma opravdu stojí za to!

Ať už si vyberete Itálii či Francii, věřte, že s Redok Travel zažijete skvělou dovolenou s nezapomenutelnými zážitky.