Díky fotoknihám budete mít všechny své vzpomínky na jednom místě

Kdo z nás by se rád neprobíral starými fotografiemi z dovolených či výletů. Neprohlížel si obličeje svých ratolestí v jejich šťastných okamžicích nebo se prostřednictvím fotek nepřenesl do doby mládí svých rodičů. Kouzlo fotografií známe snad všichni, a díky dnešní době nebylo jejich pořízení jednodušší. Navíc už je nemusíte mít jen tak „pohozené“ v krabici či uložené v albu, ale můžete si je uspořádat do svých fotoknih.

 

 

První fotoknížky vznikly v 19. století

Možná to nevíte, ale první fotokniha vznikla vzápětí po vynálezu fotografie, a to bylo v polovině 19. století. Avšak v té době se fotografie do knihy přímo vlepovaly, nebyly tedy tištěny na papír a mohlo by se zdát, že to byly spíše fotografické alba. Ty pravé knihy přišly na řadu o něco později, a to v roce 2000, kdy došlo k masivnímu rozvoji digitální fotografie. Díky tomu se také rozšířil zájem o tyto, v dnešní době, velmi oblíbené knihy. Obsah každé z nich si díky nynější technologii snadno připravíte doma u svého počítače, a poté už jen stačí celý obsah poslat firmě, které vám vytvořenou knihu vytiskne i sváže do podoby, jež si vyberete. Jejich výhodou je, že ke každé fotografii si můžete zvolit popisek, vyberte si také obal knihy a samozřejmě zvolíte velikost i počet stran. Zkrátka si ji uděláte takovou, která se vám líbí.

Fotoknizky.cz = tvorba fotoknih

Ke společnostem vyrábějící fotoknihy patří také fotoknizky.cz provozující editor na tvorbu fotokalendářů. Právě tato společnost nově spustila online editor na tvorbu fotoknih, a proto si u nich lehce z pohodlí domova vytvoříte fotoknížky zachycující kteroukoliv životní událost. Vámi vytvořená kniha je také skvělým originálním dárkem, který můžete věnovat jako památku. U fotoknizky.cz si pomocí jednoduchého online editoru, pěkných originálních šablon i kvalitnímu zpracování fotek vytvoříte vzpomínku na celý život. Věřte, že tvorba fotoknih nebyla nikdy jednodušší.