Dětské hodinky s GPS lokátorem mohou zachránit život vašeho potomka

Chcete mít perfektní přehled o tom, kde se pohybuje váš potomek, když s ním nejste? Máme pro vás skvělý tip: pořiďte mu dětské hodinky s GPS lokátorem. Kromě toho, že ukazují čas, tak pořizují fotografické snímky a slouží zároveň jako komunikační zařízení. S dítětem tak můžete v případě potřeby hovořit, jako když používáte mobilní telefon, lze tvořit a posílat i hlasové a textové zprávy. Vložit můžete až 15 telefonních čísel. Jakmile hovor skončí, hodinky se přepnou zpět do základního režimu, kdy ukazují čas.

Obrovskou výhodou je možnost nastavit takzvanou geofence. To znamená bezpečnou oblast, kde se dítě může pohybovat. Jakmile z této zóny vystoupí, přijde vám upozornění na mobil. Nejde o to omezit dítě v přirozeném pohybu, ale cílem je snížit riziko, že potomek zabloudí nebo se v doprovodu někoho cizího vydá do neznámého prostředí. Pokud by se tak stalo, vy se dozvíte, kde se právě nachází.

9456

Dětské hodinky s GPS lokátorem jsou vybaveny SOS tlačítkem. Slouží pro případ, že se dítě dostane do nepříjemné nebo nebezpečné situace. Jakmile ho stiskne, okamžitě obdržíte informaci o jeho poloze, a to s mimořádnou přesností, odchylka činí maximálně 5 metrů. Sběr informací je možný díky GPS modulu. Tam, kde polohu takto určit nelze, čerpá aplikace potřebné informace díky veřejné wi-fi síti nebo systému LBS.

Rodiče se díky sms také dozvědí, že baterie bude brzy vybitá nebo že si dítě hodinky sundalo. Školáci zase ocení, že hodinky s GPS obsahují zajímavé aplikace, například počítání kroků, pořizování fotografií nebo použití hodinek jako zdroje nouzového osvětlení. Využít lze i stopky. Dětem se líbí dotykové ovládání a moderní, atraktivní vzhled. Tyto hodinky s GPS lokátorem si můžete objednat v dobře zásobeném e-shopu cel-tec.cz, kde vám také rádi poskytnou potřebné podrobnější informace.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *