Dětské baby monitory

Dětské baby monitory jsou navrženy tak, aby rodiče mohli mít na chvíli klidnou mysl. Je prakticky nemožné zůstat s novorozencem každý okamžik ve dne v noci, a když budete mít baby monitor poblíž, uslyšíte každý nádech a pohyb vašeho miminka. Monitor funguje podobně jako bezdrátový mobilní telefon a má více kanálů, takže frekvence je vždy čistá. Každý monitor má přijímač, se kterým můžete chodit po domě, takže uslyšíte vaše dítě, ať jste kdekoliv. Baby monitory čerstvým rodičům neodstraní všechny starosti a obavy, ale určitě hodně pomohou a dají jim větší svobodu.

Baby_Monitor
 
Na trhu existuje mnoho různých baby monitorů, a všechny jsou si velmi podobné. Některé pracují na elektriku a některé na baterky. Ty na záložní baterky poskytují rodičům větší jistotu v případě výpadku proudu. Většina baby monitorů má podsvícený displej. Úroveň podsvícení odpovídá hlasitosti zvuku, který dítě vydává. Baby monitor umístěte připevněný k postýlce, ať citlivý vysílač snímá pouze zvuky dítěte, a ne hluk v pozadí. Zvuky, které miminko vydává, jsou pak přenášeny prostřednictvím přijímače k rodičům. Pokud přijímač není v dosahu monitoru, rozsvítí se kontrolka, která rodiče upozorní. Většina modelů má také indikátor vybité baterie, abyste věděli, že je čas baterie vyměnit.  
 
Baby monitory stojí v průměru 800 Kč, některé více, některé méně. Záleží to na výrobci a na tom, jaká příslušenství má. Můžete nakupovat on-line a porovnávat ceny a vlastnosti různých baby monitorů, nebo je můžete koupit ve většině diskontních prodejen, nebo v jakémkoli obchodě s výrobky pro malé děti. Také by vám při výběru mohly pomoct stránky porovnávající modely, kde jsou seřazeny podle hodnocení spotřebitelů. Koneckonců, můžete svěřit bezpečnost vašeho dítěte baby monitoru, když nejste přímo v dětském pokoji, hlavně, aby byl spolehlivý. Baby monitor je skvělým dárkem, takže i když to nejste vy, kdo čeká miminko, můžete monitorem obdarovat své přátele nebo člena rodiny. Baby monitory mohou zachránit dítěti život.