Designový nábytek by neměl chybět v žádném interiéru

Nedílnou součástí našich interiérů je nábytek, který plní nejen praktickou funkci, ale samozřejmě také tu estetickou. Při zařizování svého domu či bytu záleží na individuálním vkusu každého člověka. Široký sortiment zboží nám naštěstí umožňuje vybrat nábytek přesně takový, který se nám líbí a který v interiéru nejvíce využijeme.

Moderní domácnost díky doplňkům

V posledních letech patří k trendům moderní designový nábytek, který z vašeho domova udělá opravdový originál. A věřte, že zařídit si stylovou domácnost není nic tak složitého. Nakoupit totiž můžete mnoho originálních věcí, pokud víte kde. Jestliže nechcete nábytek měnit od základu, nemusíte. Někdy totiž stačí několik jedinečných kousků i doplňků a interiér získá úplně jiný vzhled. V kuchyni vám postačí moderní židle, jejichž výběr je široký. Stačí zvolit netradiční tvar, materiál nebo barevnost. Oblíbená je dřevěná klasika i kovový materiál, který se hodí téměř do každé místnosti. Obývací pokoj můžete zpestřit sedací soupravou či křeslem. I zde vybírejte z různých typů i z více materiálů, jako je například kov, dřevo i kůže. Moderně může díky různým doplňkům vypadat také vaše ložnice, stejně jako dětský pokoj nebo koupelna.

jidelni_set

Soutěžte s Nábytkem Elegance

Kvalitní moderní nábytek nemusí za každou cenu znamenat to, že bude drahý. Díky e-shopu Nábytek Elegance si můžete koupit designové kousky do vašeho domova za skvělé ceny. Nakoupíte zde jídelní sety, židle, stoly, kuchyňské linky, pohovky, postele, obývací stěny i sedací soupravy. Díky Nábytku Elegance navíc můžete sedací soupravu do obýváku vyhrát. E-shop totiž vyhlásil soutěž, kde je první cenou sedací souprava v hodnotě 18.000 Kč.  Stačí pouze vyfotit svého domácího mazlíčka, poslat fotografii na Facebook, podpořit ji hlasy a sdílením. Na konci soutěže pak porota vybere pět nejoriginálnějších fotografií a hlasováním na Facebooku získají tři z vás cenu. Hraje se rovněž na Blogu e-shopu, tam se stává vítězem fotka, která získá nejvíce hlasů. I váš domov může být moderní, stačí pouze navštívit Nábytek Elegance a nakoupit za skvělé ceny nebo zkrátka vyhrát v jejich soutěži.

foto_detail_main_zoom_814_1