Dejte dětem možnost jejich světa

Všichni jsme si v dětství hráli a trávili hraním spousty hodin, vymýšleli jsme nové hry i nejrůznější věci, jak se zabavit. Určitě nejsou jiné ani děti v dnešní době, i když už se více do jejich dětství prolíná televize, počítače a mobilní telefony. Snad každé dítě touží alespoň po jednom místě, kde by mělo klid a mohlo si hrát nebo odpočívat. Po úkrytu, kde by se mohlo schovat a kde by ho nikdo nenašel. Vždyť i v nejednom dětském filmu se objevují dětské domečky ukryté v korunách stromů, ve kterých se děti společně scházejí a „kují“ pikle.

Proto je dětský domeček tím pravým místem pro vaše dítě, kde může rozvíjet samo sebe. Výběr dětských domečků je veliký a můžete je umístit jak dovnitř domu, tak i ven na zahradu. Společnost StepTwo vám nabízí výrobky americké společnosti, která se zabývá výrobou dětských domečků. Jejich široký sortiment vám umožňuje pořídit menší plastové domečky, které se svou velikostí hodí i do pokojíčku, ale také větší domky určené na zahradu. Zahradní domek pro děti je vyroben z odolných plastových materiálů, které přečkají nejen pokusy o mechanické poškození, ale také nepřízeň počasí. Uvnitř menších i větších dětských domečků to ve většině případů vypadá velmi podobně jako v reálném domě. Bývají vybaveny například zvonkem na baterie, telefonem, kuchyňkou nebo poštovní schránkou, kde si děti mohou nechávat různá psaníčka. Většina dětských domečků má plnou podlahou a některé modely mohou mít také odtokový kanálek. Prostě dětský svět kopíruje svět reálný a právě tyto hry děti přímo milují.

detsky domecek

 

Dětský domeček je lehký na sestavení i na údržbu a využívat je mohou děti podle různých věkových skupin. Některé modely jsou vhodné pro děti od 18 měsíců až po 6 let u modelů větších. Pořiďte svým ratolestem dětský domeček nebo zahradní domek pro děti a uvidíte, že pro ně hra bude o to větší zábava.