Dalším antioxidantem na trhu je zelená káva

Na našem webu jsme vás již informovali o možnostech alternativní metody hubnutí i o tom jaké antioxidanty využít pro rychlé a snadné hubnutí. A ani dnes před Vánocemi to nebude jiné. Řeč bude o zelené kávě, která v současnosti patří k vyhledávanému způsobu rychlého, finančně nenáročného hubnut a to společně s úpravou stravy i využitím správného pohybu.

Obsažené látky v zelené kávě

K nejvýznamnějším látkám, jež zelená káva obsahuje, jsou fenolické sloučeniny, z kterých je nejdůležitější kyselina chlorigenová. Tato látka samozřejmě patří mezi antioxidanty a společně s kofeinem napomáhá snižování vstřebávání cukru, a tím zajišťuje přeměnu jeho nadbytku v těle na tuk.  Vnitřní tuk se nejčastěji hromadí v oblasti břicha, obklopuje srdce, ledviny, játra i slinivku, čímž zvyšuje riziko vzniku cukrovky či kardiovaskulárních chorob. Při užívání zeleného čaje těmto problémům předejdete, potlačíte riziko vzniku žlučových kamenů a zmenšíte celulitidu. Kyselina kávová navíc podporuje srdeční aktivitu a krevní oběh.

Vedlejší účinky či kontraindikace užívání

Vedlejší účinky nejsou nikterak známé, stejně jako kontraindikace používání. Ovšem obsažený kofein v zelené kávě může mít nežádoucí účinky, stejně jako v klasické silné kávě. To znamená, že pokud nesmíte konzumovat kofein obecně, tak byste neměli užívat ani doplněk stravy zelené kávy. Používání se nedoporučuje ani těhotným a kojícím ženám, dětem do 16 let, osobám s vážnými kardiovaskulárními chorobami či vysokým krevním tlakem.

Zelená káva od Naturvity vám zajistí ten správný efekt

Extrakt ze zelené kávy lze zakoupit jako tablety či tobolky. Zelená káva tablety obsahují výše zmiňované látky a tento sortiment zboží lze zakoupit u společnosti Naturvita a. s. Veselá se sídlem u města Zlín. Naturvita patří rozsahem svého sortimentu k významným producentům potravinových doplňků v České republice. Díky zohledňování nových poznatků při vývoji jsou jejich výrobky opravdu kvalitní a účinné. Spoluprácí se specializovanými zdravotnickými pracovišti je jejich zboží distribuováno do sítí lékáren i prodejen se zdravou výživou, a to za dostupné ceny. Zelené káva je jako doplněk stravy díky svým antioxidantům opravdu skvělým řešením při boji s nadbytečnými kily.