Čtyři tipy na ideální dárek na baby shower

Rozhodla se vaše nejlepší přítelkyně uspořádat takzvaný baby shower? Plánujete přijmout pozvánku na tento doslova těhotenský večírek? Pokud ano, neměli byste na baby shower rozhodně chodit s prázdnou. Přece jen se jedná o dárkovou akci, která je oblíbená nejen u nás, ale také v zahraničí. Cílem této akce je oslavit příchod miminka a také přechod z ženy na matku. Jestliže nevíte, jaký dárek novopečeným maminkám darovat, prozradíme vám to.

Jak jsme zmínili, baby shower je oblíbená dárková akce, kterou pořádají buď nastávající maminky, nebo jejich kamarádky, které chtějí, aby maminka dostala veškerou výbavičku, jakou potřebuje. Hlavním účelem je však zmiňovaná oslava přechodu ženy na matku a také oslava přicházejícího miminka.

Dalším účelem baby showru je předat dotyčné nastávající mamince dárky, proto vám dáme konkrétně čtyři tipy na dárky pro novorozence.

Plenkový dort

Co se hodí novopečeným maminkám nejvíce? Rozhodně plenky. Plenky jsou skutečně nepostradatelné a potřebovat se jich bude mnoho, mnoho. Proto největší radost uděláte, pokud takové plenky darujete. Nemusíte je však darovat v klasickém balení, darujte je v podobě plenkového dortu.

Oblečení

Maminky také ocení nové kousky na své dětičky. Pokud navíc budou hezké na pohled, pokud budou takzvaně “instafriendly”, budou za dané kousky maminky opravdu rády. Nezáleží na tom, jestli to bude body nebo ponožky či čepička.

Sada na otisk nožiček a ručiček

Radost uděláte také sadou na otisk nožiček a ručiček. Každá maminka si chce pamatovat, jak jejich miminka rostla, a s pomocí sady na otisk nožiček a ručiček to budou mít krásně zaznamenané a budou si tak všímat, jak se jejich končetiny zvětšují.

Dárkové koše

Když nevíte coby, darujte dárkové koše pro miminka. Nachází se v nich všechno, co by maminky mohly potřebovat a co ostatně ocení i jejich ratolesti.