Cordeus – vaše cesta do pohody

Jste maminkou na mateřské dovolené, unavuje vás neustálé mlhavé počasí a potřebujete si nějak zpestřit váš každodenní program? Pokud hledáte nějakou aktivitu, během které si odpočinete, zabavíte vaše dítě a ještě uděláte něco pro zdraví vás obou a posílení vazby mezi matkou a dítětem, pak vyzkoušejte plavání kojenců.

Tato aktivita se v posledních letech stala velmi vyhledávanou nejen ve velkých městech, ale i v menších, disponujících bazénem s odpovídající kvalitou vody. Bohužel právě přísné hygienické podmínky jsou většinou jedinou překážkou, proč nemůže být plavání kojenců uskutečňováno v běžných bazénech. Často se tak stává, že kurzy plavání jsou beznadějně obsazené na mnoho lekcí dopředu. Pokud jste však z Prahy, můžete si vybírat hned z několika nabídek. Plavání kojenců Praha nabízí například rodinné centrum Cordeus. Pokud máte dítě ve věku od 6 měsíců do 3 let, neváhejte a začněte chodit plavat. Říkáte-li si, že tato aktivita není vhodná pro nadcházející zimní období kvůli častějším případným nachlazením, můžete být bez obav.

plavani_deti

Instituce poskytující lekce plavání pro nejmenší dbají na ochranu zdraví miminek a malých dětí. Součástí bývá odpočinková místnost, kde mají maminky možnost si dítě po plavání nakrmit případně nakojit, jelikož plavání je pro děti velmi vyčerpávající aktivitou. Tyto prostory jsou většinou velmi dobře vytápěné, nemusíte se bát, že by zde dětem po plavání byla zima. Uvidíte, že plavání si zamilujete jak vy tak vaše dítě. Všechny potřebné informace najdete na stránkách www.cordeus.cz/sluzby/denni-lazne/plavani-s-detmi-2/kurzy-plavani-miminek/. Určitě se podívejte také na další služby, které Cordeus nabízí. Velmi atraktivní jsou například masáže nebo očista organismu formou 10 denní očistné kůry. Ta je založena především na úpravě jídelníčku, vede k detoxikaci organismu, může vám pomoci s vyřešením některých zdravotních problémů a také snížit tělesnou hmotnost. Rodinné centrum Cordeus vám pomůže dostat se do psychické i fyzické pohody.