Co takhle řučně šitý obojek pro Vašeho pejska?

Pro své čtyřnohé miláčky chce každý z nás jen to nejlepší. Kvalitní žrádlo, misky, hračky i ostatní věci, které pořizujeme. Zároveň bychom chtěli, aby náš hafan byl originální a odlišoval se od těch ostatních nejen rasou.

Zvolte ten pravý obojek

 

Mezi základní vybavení pejska patří obojek. Obojky pro psy se liší podle toho, jakého pejska doma máte. U toho výběru nejde pouze o funkčnost, ale také o jeho design. Každý chce, aby jeho pes měl na krku malý originál. Pokud chcete i vy, aby vás pejsek nenosil, to co ostatní psy navštivte 4dox.cz, který se zabývá výrobou obojků pro psy. Všechny jejich obojky pro psy jsou šité z vysoce kvalitních materiálů. Vzhledem k jedinečné zakázkové výrobě si můžete vybrat ze široké škály barevného provedení popruhu i podšívek, velikosti i typů střihu. Podšívku si můžete nechat vyrobit buď voděodolnou, vycpanou vatelínem nebo z materiálu Suede Leather. Stejně jako je k výběru celá škála barev obojku, tak můžete vybírat i z celé škály barev pro podšívku.

 

obojky pro pomocné tlapky

 

Každý obojek, který zde pořídíte je prostě originál. Sami si vyberte a sestavte jeho barvy. Pořiďte si přesně ten obojek pro psa, který bude ladit nejen k němu, ale také k vám. Vybrat si můžete také nápis výšivky například jméno psa a telefonní číslo, nebo neutrální vzorek jako jsou tlapičky, kostičky, nebo hvězdičky. Na svůj obojek můžete zvolit reflexní prvky, které mohou v šeru vašeho psa ochránit před střetem s cyklistou nebo automobilem. Reflexní část je všitá mezi podšívku a popruh.

sada obojek vodítko černá

 

4dox.cz vyrábí ty nejoriginálnější obojky pro psy a to jak na obojky klasické, polostahovací, polostahovací s řetízkem i uzavřené obojky. K originálnímu obojku si můžete nechat udělat také stejně originální vodítko, aby byl váš miláček opravdu originál. Navštivte stránky 4dox.cz a už nikdy nebudete chtít pro svého psa nic jiného!