Co takhle řučně šitý obojek pro Vašeho pejska?

Pro své čtyřnohé miláčky chce každý z nás jen to nejlepší. Kvalitní žrádlo, misky, hračky i ostatní věci, které pořizujeme. Zároveň bychom chtěli, aby náš hafan byl originální a odlišoval se od těch ostatních nejen rasou.

Zvolte ten pravý obojek

 

Mezi základní vybavení pejska patří obojek. Obojky pro psy se liší podle toho, jakého pejska doma máte. U toho výběru nejde pouze o funkčnost, ale také o jeho design. Každý chce, aby jeho pes měl na krku malý originál. Pokud chcete i vy, aby vás pejsek nenosil, to co ostatní psy navštivte 4dox.cz, který se zabývá výrobou obojků pro psy. Všechny jejich obojky pro psy jsou šité z vysoce kvalitních materiálů. Vzhledem k jedinečné zakázkové výrobě si můžete vybrat ze široké škály barevného provedení popruhu i podšívek, velikosti i typů střihu. Podšívku si můžete nechat vyrobit buď voděodolnou, vycpanou vatelínem nebo z materiálu Suede Leather. Stejně jako je k výběru celá škála barev obojku, tak můžete vybírat i z celé škály barev pro podšívku.

 

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

obojky pro pomocné tlapky

 

Každý obojek, který zde pořídíte je prostě originál. Sami si vyberte a sestavte jeho barvy. Pořiďte si přesně ten obojek pro psa, který bude ladit nejen k němu, ale také k vám. Vybrat si můžete také nápis výšivky například jméno psa a telefonní číslo, nebo neutrální vzorek jako jsou tlapičky, kostičky, nebo hvězdičky. Na svůj obojek můžete zvolit reflexní prvky, které mohou v šeru vašeho psa ochránit před střetem s cyklistou nebo automobilem. Reflexní část je všitá mezi podšívku a popruh.

sada obojek vodítko černá

 

4dox.cz vyrábí ty nejoriginálnější obojky pro psy a to jak na obojky klasické, polostahovací, polostahovací s řetízkem i uzavřené obojky. K originálnímu obojku si můžete nechat udělat také stejně originální vodítko, aby byl váš miláček opravdu originál. Navštivte stránky 4dox.cz a už nikdy nebudete chtít pro svého psa nic jiného!  

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *