Co stojí za to si přečíst

Dnes bychom trochu netradičně chtěli naše čtenářky seznámit s několika zajímavými webovými stránkami, které jistě stojí za to sledovat. Jedná se zdánlivě o rozdílná témata, ale v každém z těchto magazínů si naleznete své. Jedná se o témata dovolených, bydlení a stavby a závěrem web plný zajímavostí.

Magazín cestovani-dovolena.eu si klade za cíl provést vás světem dovolených a cestování. Naleznete zde mnoho zajímavých reportáží z exotických i tuzemských destinací. Vše přehledně v několika kategoriích. Článků zde zatím mnoho nenajdete, zato jsou o to zajímavější.

Web stavba-bydleni.eu nás zase baví svou praktičností. Vždyť témata o bydlení a zařízení interiéru budou vždy aktuální . Pokud chcete poradit jak zařídit dům, vybavit interiér či zútulnit zahradu vše zde naleznete koncentrováno do několika kategorií. Nás nejvíce zaujali články, které se zabývají tématikou financování stavby.

 

Poslední z naší dnešní trojice je portál e-zajimavosti.cz. Autoři si zde dali za cíl seznamovat své čtenáře se zajímavostmi ze světa i tuzemska. Určitě si přečtěte novinku z tohoto měsíce, která řeší možnosti omezení rychlostního limitu na Německých dálnicích. Ano čtete dobře. Toto je  možní konec rychlých kol u našich západních sousedů.

V závěru doufáme, že tento trojlístek zajímavých magazínů pro vás bude inspirací stejně jako pro nás. Pokud se také setkáte s nějakým zajímavým kusem elektronického či tištěného plátku, budeme rádi když se s námi podělíte.