Co nesmí chybět v těhotenském šatníku? Vtipné tričko s potiskem!

Zatím co před těhotenstvím se ženy snaží mít bříško ploché bez jediného gramu tuku, v těhotenství si rostoucího bříška maminky užívají a s nadšením na sobě sledují všechny změny. Není se čemu divit, vždyť pod srdcem nosí ten nejvzácnější poklad na světě! Také patříte mezi nastávající maminky, které se těší z rostoucího bříška? Své pocity štěstí můžete vyjádřit originálním veselým těhotenským tričkem s potiskem!

Těhotenská trička s vtipnými obrázky na bříšku

Tato originální těhotenská trika jsou veselá, hravá a zároveň elegantní! Jejich prostřednictvím můžete vyjádřit okolí, jak si těhotenství užíváte. Naše  veselá těhotenská trička s potisky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a proto jsou velmi vhodné pro citlivou pokožku v těhotenství a zaručují maximální komfort a pohodlí. Materiálem i střihem se perfektně přizpůsobí rostoucímu bříšku. Díky jejich délce Vám nebude vykukovat bříško nebo holá záda.

Vtipné těhotenské tričko s obrázkem

Těhotenské tričko s otisky

Neslevujte ze svých nároků!

Řada žen v průběhu druhého trimestru zjistí, že nemá co na sebe. Budoucí maminky na sobě zaznamenávají čím dál větší změny a stávající oblečení jim začíná být těsné. V tu chvíli je ten pravý čas, poohlédnout se po hezkém novém oblečení, ve kterém znovu získají sebevědomí a ve kterém se budou cítit hlavně pohodlně. Naše těhotenská trika s potiskem však nejsou jenom pohodlná a vtipná, ale díky svému střihu se postarají, aby to nastávajícím maminkám co nejvíce slušelo! Mnohým ženám v období těhotenství nedělají dobře davy lidí, a proto je zde připravena skvělá možnost pořídit si těhotenské oblečení přes internet.

Vtipná těhotenská trička s potiskem jsou skvělým dárkem

Ukažte, jak moc Vám na nastávající mamince záleží a darujte ji roztomilé, žertovné, ale hlavně pohodlné tričko, se kterým si poslední trimestr parádně užije. Na našem e-shopu naleznete kvalitní bavlněná těhotenská trička s obrázky na bříšku, např. těhotenské tričko s potiskem nožiček nebo oblíbenou kostřičkou i trika s vtipnými nápisy.

Těhotenské tričko s kostřičkou

Těhotenské tričko s kostřičkou

 

Těhotenské tričko s obrázkem na bříšku je zkrátka skvělou cestou, jak si období těhotenství užít a uvolnit tak napětí před blížícím se porodem.