Co bychom neudělali pro děti

Děti jsou nejvděčnějšími posluchači i diváky. Každý ví, že děti jsou naše budoucnost, a proto se mnozí rodiče snaží děti už od útlého věku nejen informovat, ale především vzdělávat. Je to ale dobře? Neměly by si naopak v období dětství užít bezstarostnosti? Pro všechny malé neposedy jsou připraveny kreslené filmy a animované pohádky, které je určitě zaujmou a zabaví na chvíli i o prázdninách, až bude škaredé počasí.

Nejen pro ty nejmenší

Pro nejmenší děti jsou nejlepší večerníčky, ty děti jednoduše milují. Ať už mají oblíbené hrdiny Boba a Bobka, Maxipsa Fíka nebo třeba Makovou panenku, určitě se s nimi nudit nebudou. Které malé dítě by nemilovalo Krtečka? Krteček je sice už v letech, ale není to na něm vůbec znát a stále přináší radost nové a nové generaci českých dětí. Krteček a jeho kamarádi zažívají různá dobrodružství a setkávají se s novými přáteli. I vašim dětem se bude určitě líbit, jak se Krtek stal chemikem, jak si pořídil autíčko nebo jak cestoval v raketě. Večerníček o Krtečkovi je vám k dispozici v internetovém obchodu FilmnaDVD.cz, kde najdete velké množství různých titulů.

 

Zůstaňme ještě chvíli u těch dětských, FilmnaDVD.cz vám nabídne disneyovské pohádky, jako jsou víla Zvonilka, Popelka, Lví král a mnohé další. Zábavné jsou také celovečerní kreslené filmy, mezi ty nejznámější patří Shrek, Doba ledová, Madagaskar, Mimoni nebo třeba novinka V hlavě.

Zvonilka

Zvonilka

 

Pro větší děti jsou vhodné také dobrodružné rodinné filmy. Ovšem pohádky nemusí být pouze na DVD, velmi populární jsou pohádky na audiu. Vybírat můžete mezi dabovanými českými večerníčky, které vypráví nezapomenutelné hvězdy jako Karel Höger, Jiřina Bohdalová, Petr Nárožný nebo František Filipovský. Porozhlédněte se na FilmnaDVD.cz, kde naleznete také spoustu titulů pro dospělé od komedií až po akční thrillery.