Chraňte své kojence před bolestmi bříška

Narození dítěte znamená pro mnohé z nás tu největší životní výhru. Rodičovství ovšem není jen o radovánkách. Rozhodně byste neměli mít na očích nasazené růžové brýle a myslet si, že všechno půjde bez problémů. Většina rodičů musí počítat například s tím, že se prvních pár měsíců prakticky vůbec nevyspí. A to zdaleka není ten největší problém.

Tělíčko miminek ještě nedisponuje dostatečnou obranyschopností a proto je o mnoho více náchylné k onemocnění. Dále se mohou vyskytnout nepříjemnosti, které vyvolá intolerance laktózy. Nemluvě o fyzickém nebezpečí, které dítěti hrozí téměř od každé výbavy vaší domácnosti. Nebezpečným vlivů je kolem vás zkrátka skutečně mnoho a je dobré se na to dopředu připravit.

Jak chránit svého kojence?

  • dostatečně teplým oblečením
  • zábranami na všech místech, kde se bude miminko vyskytovat
  • podpůrnými látkami, které posílí obranyschopnost

Zejména zimní období dokáže napáchat zdravotní škody i na většině dospělých. Málokdo si během zimy neprojde nějakou nemocí. Minimálně rýma se nevyhne skutečně nikomu. Nemocím se snažíme alespoň trochu bránit pomocí dostatečně teplého oblečení, které dokáže tělo chránit před viry, které si v chladu doslova libují. Nezapomínejte proto ani své dítě vždy teple obléct.

Kojenec je sice stvoření, kterému se teprve vyvíjí pohybové schopnosti, ale i tak se může stát, že se překulí, upadne a pořádně si natluče. To může napáchat škody i z dlouhodobého hlediska. Proto dbejte na dostatečně zabezpečené prostory, ve kterých se dítě nachází. Zábrany rozhodně nejsou na škodu.

Efektivní řešení zdravotních problémů

Malé děti často trpí bolestmi bříška, trápí je křeče, nadýmání, průjem a poruchy trávení. To má na svědomí zejména nestrávená laktóza. Jak se svému dítěti dopřát tu nejlepší péči? Stačí zabrousit na stránku Detskekoliky.cz, kde se nacházejí kapky určené k pomoci s těmito problémy. Vašemu miminku se během krátké chvíle uleví a vám samozřejmě také.

Nebezpečí dnes číhá skutečně na každém rohu, proto se potřeba mít dostatečný přehled o možnostech, které vám pomohou s následným řešením. Svěřte své nemocné dítě do rukou pravých odborníků, vyplatí se to.