Češi znovu objevují Česko

Letošní dovolenková sezóna bude jiná, než všechny dosavadní. Bezpečnostní a hospodářská situace nabádá jednotlivce i celé rodiny, aby letošní dny volna strávili v Česku. A společnost tomuto trendu ráda naslouchá. Termíny rekreací jdou doslova na dračku. Češi se rozhodli znovu objevit Česko.

Hrad Karlštejn, stejně jako jeho podhradí, je jedním z nejčastěji navštěvovaných turistických cílů. Pokud máte v plánu tam letos zajet, vězte, že jeden den zde rozhodně nestačí. V lokalitě Českého krasu na břehu řeky Berounky je rozhodně co k vidění. Hotel Karlštejn se stane potřebným zázemím, jenž z vašeho tradičního výletu udělá dovolenku za hranicí všedních dnů.

Kde se ubytovat?

Ubytování u Karlštejna v hotelu, který byl původně z mlýnu přestavěn a zrekonstruován podle nejmodernějších architektonických trendů, je proslulé díky romanticky laděným pokojům v zámeckém duchu. Pokoj královny Elišky je vybaven v jedinečném elegantním stylu, se zámeckou dubovou podlahou od specializované české firmy QC-FLOOR. Je vhodný pro pár, ale i rodinu s dětmi.

Ráj na zemi

Vrchol blaha poskytne pokoj THE BEST ROOM HER & HIS, který vyniká volně stojící vanou Villeroy & Boch a prosklenou moderní koupelnou s Dešťovou sprchou a luxusními italskými obklady. Prožít v tomto pokoji noc je zážitkem, na který se nezapomíná. Hotel Karlštejn se může rovněž pyšnit svou široko daleko vyhlášenou kuchyní, jež se specializuje na sladkovodní i mořské ryby.

Nudit se nebudete

V podhradí světoznámé památky, kterou miloval český král a římský císař Karel IV., je možné zažít spoustu zábavy. Za vidění jistě stojí zoopark Karlštejn, voskové muzeum figurín, prohlídka vinných sklepů nebo muzeum betlémů. Pokud máte rádi aktivní režim a holdujete pohybu, nadchnou vás vyhlídkové lety vrtulníkem, projížďka kočárem s koňským spřežením, horolezectví, či sport golfový. Na Karlštejně se žádný člověk nenudí. Ostatně, přijeďte se o tom přesvědčit sami.