Bytový textil oživí váš interiér

Říkáte si, že byste potřebovali v Novém roce nějakou změnu ve vašem interiéru? Že už vás nebaví stereotyp bydlení? Pokud je tomu tak, pak věřte, že změn ve svém bydlení lze dosáhnout různě. Pokud ovšem nechcete moc investovat a ani ztrácet čas, pak se zaměřte na bytový textil, který vám pomůže zpříjemnit pohodu a oživit interiér každé místnosti.

Úspěch proměny netkví pouze ve velké změně, jako je nový nábytek nebo nově vymalované stěny, ale také v doplňcích, které dokážou zkrášlit domov více, než si myslíte. A co tedy k bytovému textilu patří? Do tohoto pojmu zahrnujeme vlastně veškeré doplňky, které v interiéru máme, jsou to záclony, ubrusy, povlečení, deky, polštáře ale také utěrky či koberečky.

 

V každé místnosti najdete jeho využití

 

Bytový textil patří opravdu do každé místnosti ve vašem domě či bytě. V ložnici přece každý večer používáte polštáře i peřiny, které jsou opatřeny povlečením, které by mělo ladit k celkovému designu místnosti, stejně jako prostěradla. Přece si nemyslíte, že vypadá hezky mít v koupelně různé ručníky, které se vůbec nehodí k barvě obkladů nebo dlažby, že ne? Dětský pokoj zase vypadá nudně bez pestrých záclon i závěsů nebo krásného povlečení s dětskými motivy. Kuchyň vám oživí utěrky a obývací pokoj rozjasníte malými polštářky či koberečkem.

 

osuska nefrit blankytna

 

Vybírejte s rozmyslem

 

Fantazii se meze nekladou, avšak i bytový textil vyžaduje pečlivý a precizní výběr. Je důležité správně kombinovat barvy s barevností interiéru i samotného nábytku. U světlejšího nábytku se nebojte výraznějších sytějších i tmavších barev, naopak u toho tmavého volte barvy světlejší. Nezapomeňte také na vzorované a různě dekorované látky, které se skvěle hodí k jednobarevnému vybavení.

 

ls lc donald daisy 200

 

Nakupujte jen u prověřené společnosti

 

Stejně jako je nezbytné si správně vybírat barvy a kombinace, musíte si také správně vybrat kvalitního dodavatele, u kterého bude nakupování radost. Přesně takovým je česká společnost s dlouholetou tradicí, Tibex. Tato firma provozuje mnoho kamenných obchodů po celé České republice, stejně jako e-shop na kterém můžete nakupovat z pohodlí domova.

 

Tibex používá k výrobě moderní technologie společně s kreativitou zkušených návrhářů. V jejich nabídce najdete široký sortiment zboží, bez kterého se zkrátka v interiéru neobejdete! Podívejte se na jejich nabídku a věříme, že nebudete zklamaní.