BIOSIL plus je pomocník nejen pro naši korunu krásy – vlasy

Vlasy, pokožka a nehty – mluvíme o triu, které nás dělá krásnými nebo ošklivými, udržovanými nebo zanedbanými, zdravými nebo nemocnými. Ano, právě na nich se odráží jako v zrcadle i naše zdraví. Chcete, aby vaše vlasy, kůže a nehty vypadaly dokonale? Dejte jim tu správnou výživu.

Zázraky, které by udělaly naše vlasy krásnějšími, nehty pevnějšími a pokožku mladistvější, hledáme neustále. Utrácíme obrovské peníze za kadeřníky, pokožku si mažeme doslova chemickým koktejlem, nehty si přelepujeme náhražkami. Přesto to není ono. Potřebují totiž nakrmit zevnitř správnou výživou. Hledat ji ve stravě je sice možné, ale dost složité. Naštěstí existují pomocníci, kteří nás tou správnou výživou pro vlasy, kůži a nehty nakrmí snadno. Takovým je BIOSIL plus, doplněk stravy, který obsahuje přírodní produkty, vitamíny a minerály – biotin, kyselinu pantotenovou, zinek a oxid křemičitý. A právě ony našim vlasům, pokožce a nehtům „chutnají“ a dělají je krásnějšími.

Už jste slyšely o vitamínu H?

Rozhodně nepatří mezi notoricky známé vitamíny. Přitom jde o naprosto nezbytný vitamín pro krásu a zdraví. Vitamín H, nazývaný též biotin, B7 nebo koenzym R – jde o synonyma pro ten samý ve vodě rozpustný vitamín, který potřebujeme pro kvalitní vlasy, krásnou pokožku, zdravé sliznice, ale též k tomu, aby nám správně fungovala nervová soustava, energetický metabolismus i metabolismus makroživin.

Přirozeně biotin našemu tělu dodávají zejména bakterie, které osídlují naše střevo. Z potravin se nachází především ve vaječném žloutku, v játrech (hovězích) a v ledvinkách (opět hovězích). Zajímavé množství obsahují i sušené houby.

Silný účinek nemusí nabízet pouze drahé doplňky stravy

Doplněk stravy BIOSIL plus nepatří mezi předražené přípravky, jak to u těch pro vlasy, pokožku a nehty obvykle bývá. Můžete si jej dovolit užívat skutečně dlouhodobě a pečovat tak o svůj vzhled dnes a denně, stejně jak to děláte pomocí kosmetiky.