Barvy na obličej

Nedílnou součástí různých veřejných akcí nebo Halloweenu je kreslení na obličej. Chystá se vaše dítě na karneval? Vytvořte mu dokonalý kostým s použitým barvy na obličej. Nic neudělá samotnou masku tak reálnou jako namalovaná tvář. Malování na obličej je pro děti obrovská zábava. Nemusíte se obávat barvy na obličej jsou bezpečné a pravidelně testovány.

Přestože profesionální barvy na obličej jsou v porovnání se soupravami make-upu o něco dražší, určitě se vyplatí investovat. Barvy jsou mnohem vyšší kvality a mají větší bezpečnost. Některé z levnějších barev na obličej jsou vlastně akrylové barvy, a ty určitě na pokožku nepatří. I když tyto barvy mají přívlastek “netoxické”, to neznamená, že jsou schváleny FDA jako kosmetické.

Oblíbené masky pro dívky:

 1. Motýl

Maska rozkošného motýla je velmi oblíbená u menších dívek. Je jednoduchá a rychlá. Při barvení této masky se barevnosti meze nekladou. Budete potřebovat precizní štětec a hubičku na roztírání.

Postup:

 1. Základem této masky jsou velké křídla, které jsou namalovány téměř přes celý obličej. Černou barvou se snažte nakreslit obrys. Křídlo začíná většinou na čele a končí přibližně v oblasti koutku úst. Druhá polovina křídla by měla korespondovat s vnějším koutkem oka.
 2. Dále doplňte do středu čela tělo motýla a na čelo jeho hlavu s tykadly.
 3. Nakonec hubičkou vybarvěte celou plochu křídel.

Oblíbená maska ​​pro chlapce:

 1. Klaun

Maska klauna je velmi jednoduchá a ocení ji zejména chlapci. Základem této masky jsou tři barvy a to bílá, černá a červená.

Postup:

 1. Nejdříve bílou barvou vybarvěte celý obličej. Dále si vezměte štětec a červenou barvu a nakreslete požadovaný tvar úst (skutečně velké ústa) a vystínujte pestrobarevné kruhy kolem očí.
 2. Nakonec černě nakreslete čáry kolem očí, které jsou typické pro klaunský výraz.

Výhody barev na obličej:

 • Vyšší krycí schopnost,
 • Nenáročnost na údržbu.

Nevýhody barev na obličej:

 • Některé odstínu barev mohou po uschnutí vyblednout,
 • Při nabírání barvy se mohou vytvářet hrudky.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *