Architekti rodinných domů

Nastala doba splnit si svůj sen. Opouštíte bydlení v panelovém bytě, bytě s minimem prostoru a chystáte se dát své rodině domov. Bude to dům Vašich snů. Dům ve kterém se budete všichni cítit šťastní a bude splňovat všechna kritéria, a že jich je. Vaše žena má spoustu plánů, toto tam, toto červené, toto bílé, ale je potřeba začít přemýšlet koncepčně. Nejlépe najmout profesionály, kteří se postarají nejen o celkový návrh budoucí podoby Vašeho bydlení, ale také doporučují moderní technologie, navrhnout vhodné materiály a barvy a vymyslí šikovnou dispozici, kde nepřijde ani metr prostoru nazmar.

 

 Již víte, že bez architekta či projektanta se neobejdete. Ale kde začít, kde hledat? Doporučení od známých, hledat na internetu, nebo dát na jméno renomované kanceláře? Možná pro Vás máme řešení. Je jím architektonický ateliér MASTER DESIGN. Pojďme si o nich říci něco více.

Kladně na nás působí fakt, že MD architekti mají své pobočky po celé republice, konkrétně v Praze, Brně a Ostravě a nově také v Českých Budějovicích. To je velké plus, vždyť při návrhu a stavbě Vašeho vysněného bydlení se budete často navštěvovat a proto blízkost jejich ateliéru přijde vhod.

Jak bude spolupráce s MD probíhat? No vše mají vysvětlenou velmi podrobně na jejich webových stránkách, ale my se o tom chceme zmínit i zde.

Důležitým faktem je, že úvodní schůzka je zdarma. Na této úvodní schůzce se dozvíte spoustu cenných informací a naopak také architekti o Vás. Na základě této úvodní schůzky také vznikne jistě pro Vás tolik důležitá cenová nabídka. V případě že se Vám bude líbit tak další spolupráce pokračuje dále ke koncepčnímu návrhu. Koncepční návrh je vlastně prvotní rozvržení domu na základě prvotních údajů. Jak říkají architekti z MD design, důraz je kladen spíše na pocit a nápad.Dalším krokem je architektonická skica. Toto je již více konkrétní a je zde již důraz na detail i měřítko. Výsledkem těchto kroků je architektonická studie. Toto je poslední fáze návrhu.

 

master-design-web-vizualizace-det

 

Práce architekta je zde u konce, ale u konce není Váš projekt. Nyní je čas aby architektonickou studii “vzal do rukou” projektant. I toto je Vám ateliér MD schopen v rámci svých komplexních služeb nabídnout. Zajistí Vám také rádi stavební dozor nebo autorský dozor. Tímto výčet jejich služeb nekončí, vše si můžete prohlédnout na přehledně zpracovaných webových stránkách včetně komplexních referencí a ceníku. Tak jestli ještě váháte, nebo máte dotazy či náměty, hurá na http://www.architekti-projektanti.cz.