Anglická školka je základem správné znalosti cizího jazyka

Když není učení povinnost, pak jde dítěti samo. Malé děti mají navíc velkou výhodu v tom, že jim cizí jazyky „lezou“ do hlavy úplně samy. Proto pokud toužíte po tom, aby vaši nejmenší uměli dobře anglický jazyk, je dobré začít s jeho nenásilnou výukou co nejdříve. Nejideálnější je pro první setkání s angličtinou mateřská škola.

Vyberte tu pravou

Od doby, kdy se u nás objevily prví mateřské školy, uběhla již řada let. A za tuto dobu prošly opravdovým vývojem. Můžeme dát dítě do Montessori školky, Eko a lesní školky i pro děti vybrat různé zájmové kroužky. Možností je opravdu mnoho. Díky velké nabídce můžete své dítě umístit prakticky kamkoliv.

Chcete, aby se učilo cizí jazyk? Není nic jednoduššího než ho zapsat do anglické mateřské školky. Bez angličtiny se v dnešní době zkrátka neobejde a nároky na ni budou stále větší. Za několik let bude takřka nemyslitelné sehnat bez znalosti anglického jazyka práci. Zvláště pak ve velkých městech jako jsou Praha, Brno či Ostrava.

I s výběrem anglické mateřské školy musíte být opatrní

Co se dítě naučí v útlém věku, si nese dál do života. Tak tohle musíte při výběru školky myslet. Protože to samozřejmě platí i o špatné výslovnosti nebo českoanglickém přízvuku.

anglicka_skolka

Anglická školka Trojská labuť je nejlepší volbou pro vaše dítě

Jste z Prahy a okolí? Pokud ano, pak je pro vaše ratolesti nejlepší anglická školka v Praze 8 v Trojské labuti. Jedná se totiž o jedinečný projekt na velmi vysoké úrovni s cílem rozvíjet potenciál i talent dětí. Veškerá výuka je vedena pouze v anglickém jazyce s rodilými mluvčími, kteří mají pedagogické vzdělání.

Děti pracují v malých skupinkách podle daných vzdělávacích celků, jež jsou pedagogy vytvořeny na míru. Veškeré učení angličtiny probíhá formou písniček, říkadel a her. Velmi nenásilně se tak děti učí novým slovíčkům i větným spojením. Navíc je bude učení bavit a budou se na něho těšit!

Trojská labuť provozuje i jesle v Praze 8

Jesle v Praze 8 jsou určeny pro děti od 12 měsíců věku. I zde dochází k pravidelnému kontaktu s rodilými angličany, kteří je postupně připravují na budoucí komunikaci v cizím jazyce.