4 způsoby, jak udržet v manželství vášeň

Zpočátku to bylo žhavé, ale postupem času se mezi vás vloudily děti a spousta starostí, které jste předtím s manželem neřešila. Všechny tyto aspekty se musí zákonitě projevit i na vztahu. Pokud máte pocit, že to mezi vámi a partnerem již není takové jako dřív, začněte se trochu snažit a rozdmýchejte oheň vášně. Budete-li se řídit následujícími tipy, zaručeně uspějete.

Dejte si bublinkovou koupel

Jak trávíte společné večery? Vysedáváte-li u televize, změňte to. Ovladač dejte někam z dosahu a připravte pro něj romantiku, kterou si bude chtít zanedlouho zopakovat. Bublinková koupel mu udělá dobře a příjemně ho naladí na věci následující. Atmosféru umocníte oblíbenou hudbou a trochou dobrého vína. A než si na sebe po koupeli vezmete smyslné krajkové spodní prádlo, poproste manžela, aby vás osušil.

Připravte mu večeři nahá

Děti dejte na hlídání k babičce a pusťte se do přípravy nejlepší večeře, kterou kdy vašemu muži někdo připravil. Napište mu zprávu, ať si z práce pospíší domů – aby měl jídlo ještě teplé. Jaké bude jeho překvapení, když vás za plotnou uvidí tak, jak vás pánbůh stvořil. Jestli má smysl pro humor, můžete si na sobě nechat stylové dámské ponožky. Garantujeme vám, že kombinace vůně jeho oblíbeného pokrmu a pohled na vaše křivky ho dostane.

Dopřejte mu striptýz

Nikoliv ve stripclubu, ale v pohodlí domova. Připomeňte mu, co má doma – ale ještě předtím si zaplaťte lekci svůdného pole dance, nebo rovnou striptýzu. A pak ho usaďte do křesla a předveďte se mu jako profesionálka. Naprostou samozřejmostí by měl být sexy úbor a pěkné prádlo – nemusí se nutně jednat o krajky, dojem udělá i známá značka. Třeba dámské spodní prádlo Diesel či CK.

Choďte doma častěji neoblečená

A jsme zase u nahoty, jenomže nic jiného není tak efektivní a přirozené. Budete-li se před partnerem častěji objevovat v rouše Evině a ve spodním prádle – například po koupeli, ale klidně i jen tak při úklidu, nenechá ho to chladným.