3 způsoby, jak zpestřit svůj sexuální život

Stereotyp dokáže být ubíjející, ať už se objeví v práci, škole či zkrátka každodenním životě. Kde je však stereotyp zcela nežádoucí je intimní život. Nedostatek vzrušení či fantazie v posteli totiž nakonec vedl k rozpadu nejednoho vztahu. Chcete se tomu vyvarovat? Podívejte se, jak na to.

1. Komunikujte a buďte kreativní

Inspirujte se a dejte průchod fantazii. Můžete si pořídit různé pomůcky nebo zalistovat v bezedné studnici sexuální inspirace – KamaSutře. Milovat se lze na tisíce způsobů. Opravdu – kdybyste je měli totiž vyzkoušet všechny, do konce života neděláte nic jiného.

Nebojte se partnera zeptat na jeho skrytá přání, možná budete překvapeni, jak moc se shodují s těmi vašimi. A i kdyby ne, může se jednat o zajímavý nápad či impulz, který se nakonec bude líbit vám oběma. Sex na veřejnosti? Nebo přizvání třetí osoby do vašich milostných hrátek? Proč ne.

2. Zkuste kouzlo orientálních masáží

Erotické masáže jsou hitem posledních let, ačkoliv podobné techniky lidstvo používá již stovky let. Zkuste se s partnerem domluvit a vyzkoušet párové masáže. Pokud si troufáte, můžete s ní vyrukovat jako s dárkem k výročí nebo svátku všech zamilovaných. Určitě své lepší polovičce vytřete zrak.

Případné obavy rozptýlí informace, že se jedná o tradiční orientální metody masáží, prováděné profesionálními masérkami a maséry. Ti ovládají všechny hlavní druhy exotických masáží, jako je tantrická masáž nebo například masáž nuru.

wellness-589771_960_720

3. Změňte prostředí

„Na dovolené je sex vždy nejlepší!“ slýcháme často. Proto neváhejte a dopřejte si kvalitní sex při jakýchkoliv cestách. Nemusíte nutně letět až na Bali, stačí zkusit neprobádaná místa v naší kotlině. Někdy i obyčejný penzion na Šumavě dokáže zázraky. Uvidíte!

Ne vždycky se nám však podaří vyrazit někam na cesty. Co s tím? Ozvláštněte si své domácí hnízdečko lásky. Pár svíček, vonných tyčinek a příjemná hudba svedou divy.