Mluvte se svým dítětem mnohem dříve, než řekne první slovo

1442011 78748442Znakování miminek

 

Vaše dítě pláče a vy nevíte, co potřebuje? Jestli ho něco bolí, chce spát nebo má hlad? Potřebovali byste se s ním domluvit ještě dříve, než se naučí mluvit? Tak pak pro vás máme jednoduché řešení, a tím je znaková řeč batolat.  

Číst dál...

Šestá dětská nemoc

miminkoŽádný rodič není rád, když je jeho milované miminko nemocné. Ať už se jedná o jakékoliv onemocnění, nebo jenom „obyčejnou“ bolest. Stále více přibývá děti s šestou nemocí, a ještě stále někteří rodiče nevědí, jakou nemoc mají očekávat.

Číst dál...

Hladíte své miminko?

sample2Hlaďte miminka, léčíte je! Malé miminka jsou přímo stvořeny na hlazení či mazlení. Dělejte to co nejvíce, hlaďte je, mazlete se s nimi, jemně masírujte malé tělíčka. Podle výsledků experimentu, při kterém rodiče hladili a masírovali svoje miminka každý den 20 minut, se zjistilo, že tyhle dotyky jsou léčivé. Dotyky a masážní kůry zlepšily stav astmatiků, utišili a doslova uspali nepokojné drobečky a zlepšili i stav diabetiků. Jejich organismus lépe zareagoval na léky a zlepšil se jejich celkový zdravotní stav. Jemné masírování pomáhá dokonce i při dermatitidě.

Číst dál...

Laktační krize u maminek

kojeniTéměř každá žena jednou bojovala s laktační krizí. Dříve nebo později každá maminka pozná pocit, ať už oprávněný nebo neoprávněný, že jejich miminko hladoví nebo jejich mléko miminku nestačí. Tak maminky, pokud máte tento problém, neklesejte na mysli. Laktační krizi zažívá spousta žen a zde vám poradíme, jak se s tímto problémem vyrovnat. Že může k laktační krizi dojít, se maminky již dovídají v nemocnicích a že není žádný důvod k panice. Aby tuto krizi maminky úspěšně zvládly, doví se, jak se v takové případě mají chovat a co dělat. Je velmi důležité, pokud si maminka myslí, že má málo mléka a miminko hladoví, nepropadat panice a miminko nezačít dokrmovat. Než se přejde k dokrmování, je dobré vyzkoušet pár rad a tipů, jak nastartovat laktaci.

Číst dál...

Objevujte spolu svět

sample image

Miminko začíná vidět kolem druhého měsíce svého života a pro jeho vývoj má velký smysl procvičování zrakových schopností. Zrakové podněty pomáhají vytvářet nerovové spojení potřebné na to, aby děťátko vidělo. Natahování se za předměty pomáhá mozku rozvíjet koordinaci mezi rukama a očima.

Když držíte děťátko na rukou nebo leží na zádech, vložte mu do dlaně svůj ukazovák.

Reklama: Evidence docházky Krabice Koření

Číst dál...

Podkategorie

Květuška na Facebooku

Reklama

Mobilheim

Nabízíme kvalitní celoroční mobilní domy a mobilheimy za příznivé ceny

Mobilní klimatizace

Připravte se na léto s mobilní klimatizací od Vzdušín.cz

Vyberte si své zahradní slunečníky od specializovaného prodejce Kokiskashop.cz a užívejte si slunného počasí na Vaší zahradě!

Novinky

Jemná motorika

Jemná motorika

20. březen 2013

Jemnou motoriku svému děťátka musíte podporovat už od prvních měsíců jeho života. Její rozvíjení si vyžaduje prostředí plné podnětů, aby byly svaly pořád v pohybu a zdokonalovali se. Přecvičování jemné...

Vši do vlasů nepatří :-)

Vši do vlasů nepatří :-)

21. březen 2013

Je to problém, s kterým se můžete potkat kdykoliv a kdekoliv. Stačí, když se přikloníte k spolucestujícímu v autobuse, nebo si sedněte do kina. Vši totiž nepatří k zanedbaným lidem...

Soutěž o MIX kosmetický balíček

Soutěž o MIX kosmetický balíček

5. duben 2013

Soutěž byla ukončená, šťastnou výherkyni se stala Petra Radimská s tipem 1495Kč. Moc gratulujeme. Správné odpovědi byly pouze dvě, Petra Radimská měla štěstí, že odpověděla dřív - 2013-04-09 11:41:32 Soutěž...

Všeobecná pravidla pro soutěže

6. duben 2013

Soutěž/soutěžní anketa probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázku/y či na anketní otázky, které jsou umístěny na soutěžní/anketní stránce. Správné odpovědi...

Kdo si hraje nezlobí

Lineup FourCircus Fun Dress UpFascinating Photoshoot Makeover TrendyDressUpCute Little Princess
Scroll to Top

Zdroje

Rychlý kontakt

  • Tel: 777 066 186
  • Fax: práší se na něj :-)
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Web: www.4f.cz